27 cze 2016

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

I stało się! Ostatni dzwonek na lekcje już za nami! Nadeszły wyczekiwane wakacje i czas zasłużonego odpoczynku po... 177 dnia nauki. W tym czasie, każdy z uczniów wysłuchał przeciętnie około 1000 lekcji, co daje 45 000 minut zdobywania wiedzy, pisania kartkówek, sprawdzianów i wypracowań. Miniony rok to także niezliczona ilość akademii, konkursów i różnorodnych wystąpień scenicznych. O każdym z nich, chociażby w kilku zdaniach, informowaliśmy naszych czytelników. W ten sposób, na naszym blog, od początku roku szkolnego pojawiło się ponad 60 wiadomości, które miały ponad 10 000 odsłon. Dziękujemy wszystkim, którzy swoją ciężką pracą, zaangażowaniem i bezinteresowną pomocą tworzyli, tworzą - i miejmy nadzieję - nadal będą tworzyć naszego bloga.
W dzisiejszej odsłonie prezentujemy galerię - pierwszą z trzech części - przedstawiającą akademię zakończenia roku.
To wyjątkowo barwne wydarzenie sceniczne przygotowali wychowawcy klas szóstych: Pani Aneta Korzeniowska, Pani Zofia Gruca oraz Pani Anna Romanek. O oprawę muzyczną zadbały: Pani Małgorzata Gruca  wraz z Panią Barbarą Żwirecką - Krok.
Serdecznie dziękujemy organizatorom, uczniom, którzy brali udział w akademii oraz wszystkim, którzy tego dnia nie byli widoczni na scenie, lecz swoją pracą również dopomogli w organizacji święta.


Tekst i foto: Michał Moskalewicz


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swój komentarz