28 lis 2015

PRZEGLĄDANIE GALERII

Wygląda na to, że aplikacja Zdjęcia, dostępna na platformie Google, którą my wykorzystujemy do generowania galerii, ma problemy ze współpracą z domyślną przeglądarką internetową pod systemami Android. W razie problemów z przeglądaniem galerii, bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, np. FireFox, Opera lub inne.
Za niedogodności przepraszamy.

MEDYCYNA BEZ TAJEMNIC - CZYLI WIZYTA PANI PIELĘGNIARKI U ZERÓWKOWICZÓW

Dzień po udanej zabawie andrzejkowej, a więc w czwartek, na uczniów z klasy 0c czekały kolejne atrakcje i nieszablonowe zajęcia. Wychowawczyni - Pani Barbara Żwirecka - Krok zaprosiła na zajęcia Panią Katarzynę Oracz - naszą szkolną pielęgniarka. Dzięki uprzejmości Pani Kasi, uczniowie mieli możliwość zobaczenia na czym polega jakże ważna i odpowiedzialna praca pielęgniarki. Była to także kolejna okazja do wprowadzania dzieci w tematykę udzielania pierwszej pomocy. Wszystkim uczniom bardzo podobała się taka niecodzienna forma zajęć. Poprzez wspaniałą zabawę niepostrzeżenie przyswajali sobie wiele istotnych zagadnień, udowadniając, że nauka i zabawa mogą i powinny iść w parze.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Kasi za poświęcony czas i niezapomniane zajęcia.

Foto: Barbara Żwirecka - Krok 
Tekst: Michał Moskalewicz 

PLUSZOWY MIŚ NA ANDRZEJKACH U ZERÓWKOWICZÓW

Sto trzynaście.
Tyle lat ma już pluszowy miś. 25 listopada obchodził swoje urodziny. Święto najpopularniejszego Misia na świecie obchodzimy od 2002 roku, kiedy to po raz pierwszy zorganizowano mu przyjecie urodzinowe. Nie ma znaczenia, czy jest to skrywający się pod czerwonym kapeluszem Miś Paddington, niesforny przyjaciel Krzysia - Miś Puchatek, czy nasz rodzimy, z przyklapniętym uszkiem - Miś Uszatek. Wszystkie mają w sobie tę magiczną iskierkę, która w sercu każdego dziecka rozpala płomień szczerej radości, a na twarzy wywołuje szeroki uśmiech nierzadko połączony z czerwonym rumieńcem. Tego uwielbienia mogą im pozazdrościć wszelkie inne zabawki; od lalek Barbie, przez kucyki Pony, aż po futurystyczne Transformersy.
Nic dziwnego, że to właśnie On - Pluszowy Miś dostał od naszych zerówkowiczów zaproszenie na zabawę andrzejkową, która odbyła się w minioną środę. Panie wychowawczynie klas zerowych zadbały o to, by nasi najmłodsi w towarzystwie pluszaków i przy dźwiękach muzyki należycie się bawiły. Atmosfera była znakomita i cały dzień zleciał w oka mgnieniu.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie środowej zabawy.

Foto: Barbara Żwirecka - Krok 
Tekst: Michał Moskalewicz

ZERÓWKA GALOPEM - UPDATE GALERII

Dwa dni temu, w artykule Pani Barbary Żwireckiej - Krok informowaliśmy o wyprawie naszych najmłodszych uczniów z klas 0a i 0C do miłośniczki koni, Pani Martyny. Zamieściliśmy wtedy kilka zdjęć z tej ciekawej wycieczki. Dziś uaktualniamy galerię dorzucając pozostałe zdjęcia...
Zapraszamy tutaj