13 cze 2016

KLASA 2C Z WIZYTĄ W STAREJ BAŚNI

7 czerwca klasa 2 c wraz z opiekunami: Panią Grażyną Orlewicz i Panią Małgorzatą Grucą odbyła wycieczkę do Starej Baśni w Grybowie. W programie wycieczki było:
zwiedzanie zamku i podziemnych przejść,

  • strzelanie z łuku,
  • przebieranie dzieci w różne stroje szyte przez Panią Dorotę Brońską,
  • zakup pamiątek,
  • grill z kiełbaską i herbatą

Serdecznie dziękujemy gospodarzom; Państwu Brońskim za miłą wspólną zabawę.
Link do galerii

Tekst i foto: Grażyna Orlewicz

PODZIĘKOWANIA ZA POMOC OKAZANĄ DAMIANOWI

Nasi Drodzy Czytelnicy! Dokładnie trzy tygodnie temu, tj. 23 maja zwróciliśmy się do Was z prośbą o pomoc. Apelowaliśmy o wsparcie dla naszego czwartoklasisty - Damiana, który musiał poddać się poważnym zabiegom kardiologicznym w Niemczech.
Wasz odzew był natychmiastowy. Okazaliście ogromne serce choremu Damianowi, dzięki czemu udało się zebrać kwotę ponad sześciu tysięcy złotych.
Dziś niezmiernie miło nam poinformować Was, że Damian jest już po zabiegach. Obydwie operacje przebiegły pomyślnie, a nasz uczeń powrócił do domu cały i zdrowy z oddalonej o 1200 kilometrów klinki w niemieckim Munster.
Dziś, po operacjach zakończonych sukcesami, Damian nareszcie, tak jak jego rówieśnicy i my wszyscy, może cieszyć się emocjami Euro 2016. W tym samym czasie, Jego Najbliżsi nie kryjąc szczęścia, w akcie wdzięczności przekazują Wam te oto słowa:

"Bardzo nas wzruszyło Państwa zaangażowanie. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby operacje się odbyły. Dziękujemy za wszelką pomoc, zarówno finansową, jak i okazane wsparcie duchowne i modlitewne".
Damian z Rodzicami.