20 gru 2013

Jasełka w Jedynce

W czwartek, w Jedynce atmosfera świąteczna unosiła się wręcz w powietrzu. Wszystko  za sprawą nie tylko pięknie pachnącej jedlicy, ale także szkolnej sceny zmienionej nie do poznania. Ogromnym wysiłkiem wielu osób scena bowiem przeszła prawdziwą metamorfozę. Od czwartku spokojnie możemy powiedzieć, że w Jedynce mamy "Małe Betlejem". Siostry Stanisława oraz Daniela wdrożyły w życie scenariusz Bożego Narodzenia na najwyższym poziomie. Na wysokości zadania stanęły najważniejsze osoby - nasi aktorzy. Jasełka zostały bardzo pozytywnie odebrane przez publiczność. Chociaż galeria nie jest w stanie oddać piękna przedstawienia, to jednak gorąco zapraszamy do oglądania zdjęć tutaj

Świąteczne życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy wszystkim naszym czytelnikom: uczniom rodzicom, absolwentom oraz osobom, którym Jedynka jest bliska złożyć najserdeczniejsze życzenia; odpoczynku, miłych rodzinnych spotkań przy wigilijnym oraz spełnienia najskrytszych marzeń.
Wesołych Świąt :-)
Z tej okazji, wraz z uczniami przygotowaliśmy krótki filmik, w którym prezentujemy życzenia - proste w formie lecz bogate w znaczeniu. Filmik można zobaczyć na naszej stronie internetowej  Zapraszamy...Witamy!!!

Witamy wszystkich gorąco!!!

Chociaż z naszym blogiem stratujemy niemalże w samo Boże Narodzenie, to jednak właśnie w ten sposób, czyli bardzo gorąco pragniemy Was wszystkich powitać :-)

Po nieco ponad rocznym komunikowaniu się z Wami za pomocą jednego z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych, dziś przenosimy się na platformę Google +

Doświadczenie z serwisem społecznościowym, który zablokował nam konto pokazało jedną, bardzo istotną rzecz: interesujecie się tym, co dzieje się na ul. Szkolnej 1, czyli w naszej podstawówce. Wciągu krótkiego okresu przekazaliście nam ponad 250 polubień, tygodniowo na naszym profilu było nawet ponad dwadzieścia tysięcy kliknięć!!!

To utwierdziło nas, iż musimy zrobić wszystko aby móc pozostać w tej, czy innej formie razem z Wami!!!

Ten blog jest właśnie wynikiem ogromnego zainteresowania rodziców, uczniów, absolwentów oraz całej społeczności w jakikolwiek sposób związanej ze Szkołą Podstawową Nr 1 w Grybowie.

Startujemy :-)