15 sty 2017

PRZEDSZKOLAKI NA SCENIE JEDYNKI


Jak już wspominaliśmy, w ostatnich dniach scena Jedynki była iście oblegana. Jasełka, kolędowanie, spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na  deskach sceny prezentowali się jednak nie tylko uczniowie naszej szkoły. Dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły swoje jasełka mogli wystawić również przedszkolaki. Obszerny artykuł wraz z fotorelacją można znaleźć na stronie internetowej przedszkola pod tym adresem.

Poniżej przedstawiamy kilka słów od wychowawczyni i organizatorki, Pani Barbary Żwireckiej - Krok:

"Pragnę jeszcze raz z całego serca podziękować Dyrekcji Szkoły za możliwość zorganizowania Dnia Babci i Dziadka w szkolnej placówce. Jestem wdzięczna za okazaną bezinteresowną pomoc i dobre serce. Dziękuję również, że zaszczycili nas Państwo swoją obecnością podczas uroczystości. Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa... wtedy proste - dziękuję - zawiera wszystko, co chcemy wyrazić"

KLASA 0B WYSTAWIA JASEŁKA

Dziś przedstawiamy galerię z zeszłotygodniowego przedstawienia jasełkowego, na którym swoje aktorskie umiejętności zaprezentowali najmłodsi uczniowie Jedynki - zerówkowicze. Uczniowie, pod przewodnictwem wychowawczyni, Pani Arlety Matuły przygotowały noworoczne kolędowanie połączone z uczczeniem zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do galerii.

Tekst i foto: Michał Moskalewicz